Joukkueyhteydet
Joukkue Nimi Yhteys
P15 (05-06 pojat) Joukkueenjohtaja Auvinen Anna-Kaisa @: annak.auvinen@gmail.com
tel:+358405397440
P15 (05-06 pojat) Joukkueenjohtaja Puurula Teija @: teija.puurula@gmail.com
tel:0407608770
Naisten edustusjoukkue Joukkueenjohtaja Puranen Pekka @: pekka.puranen@insta.fi
tel:
Naisten harrastejoukkue Joukkueenjohtaja Kudjoi Sanna @: sanna.kudjoi@gmail.com
tel:
T15 (04-06 tytöt) Joukkueenjohtaja Janhunen Tuomo @: tuomo.janhunen@pp1.inet.fi
tel:+358405251010
P12 (08-pojat) Joukkueenjohtaja Heiskanen Sani @: sani.heiskanen@live.com
tel:0453105588
T13 (07-08 tytöt) Joukkueenjohtaja Impiö Miia @: miia.impio@gmail.com
tel:0405100362
P11 (09-10 pojat) Joukkueenjohtaja Heiskanen Sani @: sani.heiskanen@live.com
tel:0453105588
P11 (09-10 pojat) Joukkueenjohtaja Koistinen Sari @: sari.koistinen1@gmail.com
tel:
P11 (09-10 pojat) Joukkueenjohtaja Puurula Teija @: teija.puurula@gmail.com
tel:0407608770
T11 (09-10 tytöt) Joukkueenjohtaja Kokkonen Juha @: juha.kokkonen@wippies.fi
tel:0407259735
T11 (09-10 tytöt) Joukkueenjohtaja Salinto Miia @: miiasalinto@hotmail.com
tel:0405139288
WJK Varkaus Ry
«  Maaliskuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Kategoriat